Bio

Volám sa Simona a fotografia ma fascinuje už 11 rokov. Odkedy som prvýkrát chytila do rúk fotoaparát (naše malé mydlo Pentax), vedela som, že to bude môj supernástroj, s ktorým budem čarovať. Fotografia sa odvtedy stala mojou súčasťou a v tomto čase som objavila aj zázraky Photoshopu. Prebdela som pri ňom množstvo bezodných nocí, pretože ma fascinovalo, čo všetko sa dá z fotky vytiahnuť vo fáze postprocesu.

Veľmi rada fotím snové umelecké fotografie v exteriéri. Myslím si, že fotky pôsobia autentickejšie a momenty, ktoré v prírode zachytím sú neopakovateľné a jedinečné. Na každej mojej práci si dávam maximálne záležať, pretože chcem, aby bol výsledok perfektný. Nefotím typické ateliérové, ani typicky štylizované fotografie. Ak však máte špeciálnu požiadavku, pokúsim sa na maximum vyhovieť vašej predstave.

Do fotenia dávam kus svojej duše a často je výsledkom improvizácia pretavená do sily okamihu. Ak preto chcete typické portrétovky vo veľkom počte nezmyselných záberov, pravdepodobne oslovte iného fotografa. Ak chcete jedinečné zábery, z ktorých cítiť emóciu, tajomno a idú do hĺbky duše, v tom prípade ma neváhajte kontaktovať. Moje fotografie rozprávajú jedinečný príbeh, každý záber je upravený v postprocese a venujem mu patričnú pozornosť.

Vyštudovala som masmediálnu a marketingovú komunikáciu v Trnave, ktorá do istej miery podporila moje schopnosti. Okrem fotografie sa venujem aj grafickému dizajnu. Pracujem s Adobe Illustratorom, InDesignom a Photoshopom, v ktorých vytváram logá, plagáty, vizitky a ďalšie grafické práce. Časť z nich nájdete v mojom portfóliu. Z balíka Adobe mám aj čerstvý certifikát z roku 2017.

Teším sa na našu spoluprácu,

Vaša Simona

Autoportrét

Kontakt

simona.scibrava@gmail.com
+421 915 464 515